Zamiast ślubnego kwiatka

Drodzy Narzeczeni, prośbę mamy taką. Jeśli planujecie ślub i chcielibyście, aby ten wyjątkowy dzień odmienił nie tylko Wasze życie, poznajcie naszą propozycję? Zapraszamy Was do udziału w akcji: Zamiast kwiatka – Pomoc, Zdrowie i uśmiech dla Maćka.


Wiemy, że kwiaty są miłą pamiątką na każdym ślubie. Ładnie wyglądają i pachną, ale też bardzo szybko więdną i niebawem je wyrzucicie. Czy myśleliście, żeby na swoim ślubie zrobić coś niezwykłego – Coś dobrego, co przetrwa znacznie dłużej? Nic prostszego, wystarczy, jeśli na zaproszeniu ślubnym poprosicie swoich Gości weselnych, aby pieniądze które zamierzali wydać na kwiaty, prze-znaczyli dla Macieja, chłopca który zmaga się z bardzo rzadką chorobą genetyczną – miopatią centronuklearną (niedorozwojem mięśni), jest dzieckiem niepełnosprawnym. Choroby tej nie można wyleczyć, ale można ją powstrzymać poprzez stosowanie odpowiedniej specjalistycznej rehabilitacji i dobór odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego.

Pogodny nastolatek mający swe marzenia, jak każdy z nas. Jest uczniem Zespołu Szkół Specjalnych, w grodzisku Mazowieckim, do którego jest codziennie przez nas dowożony. Od 2010 roku, Macieja oddech wspomaga respirator. Wymaga całodobowej opieki. Jako rodzice staramy się zapewnić sy-nowi pogodne, radosne życie w godnych warunkach. Jednak by te warunki zostały spełnione po-trzebne są duże nakłady finansowe.
W ten sposób, zebrane pieniążki możecie wpłacić na subkonto Macieja w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” lub Stowarzyszenia „Możesz” i wspomóc rehabilitację Macieja. Wasza pomoc będzie wielkim darem, w walce o życie i zdrowie naszego syna.

Jeśli możecie i chcecie nam pomóc, prosimy o kontakt.